Kariéra

V současné době nabízíme tyto volné pracovní pozice.

Konstruktér / Projektant – Rozvaděče pro technologie MaR a NN

Náplň práce

  • návrhy technických řešení
  • zpracování výkresové dokumentace NN a MaR
  • technická podpora výroby
  • technická podpora montáží realizovaných staveb
  • příprava nabídek pro obchodní oddělení

 Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického směru (vhodné i pro absolventy)
  • praxe v oboru výhodou
  • technické myšlení
  • znalost práce na PC, AutoCad, MS Office
  • komunikační schopnosti
  • samostatnost, pečlivost a flexibilita
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B (výhodou)

Nabízíme

  • práci na plný úvazek
  • odborné zaškolení
  • zázemí stabilní a perspektivní firmy na trhu ČR a tradicí od roku 1993
  • spolupráci na zajímavých vývojových a konstrukčních projektech
  • využití vlastní iniciativy a svých nápadů, námětů
  • práci v prostředí podporujícím týmovou spolupráci
  • pracoviště v Praze
  • nástup ihned
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email mcp@mcpcentr.cz.
Do předmětu uveďte text „Konstruktér / Projektant“.

Pracovník pro řízení montáží a výroby

Náplň práce

Vedení montážních zakázek

Kontrola staveb při jejich realizaci

úzká spolupráce s realizačními manažery jednotlivých staveb

Požadujeme

SŠ vzdělání elektrotechnického směru

samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, týmovost, flexibilita

znalost práce na PC, MS Office, MS Project, AutoCad

komunikační schopnosti

znalost anglického jazyka výhodou

řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme

práci na plný úvazek

odborné zaškolení

zajímavou práci v oblasti dodávek pro energetiku a průmysl

zázemí stabilní a perspektivní firmy na trhu ČR a tradicí od roku 1993

služební automobil, mobilní telefon, notebook

25 dní dovolené

5 dní Sickdays

nástup ihned

Zkušební technik digitálních ochran

Náplň práce
  • uvádění do provozu digitálních ochran SEL, ABB, Siemens
  • zkoušky technologií v návaznosti na aplikaci jednotlivých ochran (rozvodny, elektrárny, apod.)
  • úzká spolupráce s realizačními manažery jednotlivých staveb

 Požadujeme

  • samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, týmovost, vysoké pracovní nasazení, flexibilita

Nabízíme

  • zajímavou práci v oblasti dodávek pro energetiku a průmysl
  • služební automobil, mobilní telefon, notebook
  • pracoviště v ČR, s možností vycestování do celého světa
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email mcp@mcpcentr.cz.
Do předmětu uveďte text „Zkušební technik“.